Hikayemiz

İstatistiklerle kısaca bizim hikayemiz...

2700
Katılımcı
68
Eğitim / Etkinlik
17
Eğitmen

“Dijital Pazarlama Okulu, sadece "Dijital Pazarlama" odaklı eğitimler üzerine yoğunlaşarak sektöre nitelikli işgücü sağlanması ve verimliliğin arttırılması esasına uygun bir misyonu kendine yüklemiştir.”

Yasin KAPLAN, Kurucu

Biz Kimiz

2014 yılında kurulan Dijital Pazarlama Okulu, "Dijital Pazarlama Odaklı Eğitimler" sloganıyla her yıl yüzlerce katılımcıya hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitmenlerden oluşan güçlü ve dinamik kadrosu, İngilizce ve Türkçe sertifikalı eğitimleri, yüksek katılımcı memnuniyeti ile dijital pazarlama eğitimleri alanında önemli bir yere sahiptir. Türkiye'nin birçok ilinde eğitimler düzenleyen Dijital Pazarlama Okulu, önümüzdeki aylarda kapsamını da daha da genişleterek Türkiye genelinde büyük etkinliklerin yapılması için yoğun bir mesai harcamaktadır.

Dijital Pazarlama Okulu vermiş olduğu eğitimlerin yanı sıra dijital reklamcılık alanında doğru bilginin kaynağından alınması, dijital reklamcılık ekosisteminin geliştirilmesi ve networking amacıyla 2016 yılı Kasım ayından itibaren "Dijital Reklam Günleri" etkinlikleri serisinin organizasyonu üstlenmektedir.

Neler Yaparız

Dijital Pazarlama Okulu, alanında uzman eğitmenlerden oluşan kadrosuyla dijital pazarlama alanında eğitimler ve etkinlikler düzenlemektedir. Temel ve ileri düzeyden oluşan bu eğitimler başta Google AdWords eğitimi olmak üzere, SEO Eğitimi, Sosyal Medya Eğitimi, Google Analytics Eğitimi, Facebook Reklamcılığı ve Growth Hacking Eğitimleri vermektedir.

Ayrıca dönemsel olarak katılımcılardan gelen talep üzerine kurumsal, spesifik ve özel eğitimlerde verilebilmektedir.

Eğitmenlerimiz

yasinkaplan

Yasin Kaplan

Google AdWords
aykutalcelik

Aykut Alçelik

Google AdWords
sahin_secil

Şahin Seçil

GOOGLE ANALYTICS
Banu Özek

Banu Özek

SOSYAL MEDYA
emin_dogu

Emin Doğu

WordPress
haydar_ozkomurcu

Haydar Özkömürcü

GROWTH HACKING
aykut_karalioglu

Aykut Karaalioğlu

MOBILE MARKETING
murat_erdor

Murat Erdör

Email Marketing
ezgi_ceren_isik

Ezgi Ceren Işık

INFLUENCER MARKETING
MesutSefizade

Mesut Şefizade

Performance Marketing
Hazal Topcu

Hazal Topçu

TWITTER ADS
İpek Eren

İpek Eren

LINKEDIN ADS